Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 dosť dôležité!

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptySt september 05, 2007 5:07 pm

Takže taká vec, volali mi z nevedzovej ohľadom tých našich tréningov a je to dosť blbé, ide o to, že niekto sa tam furt sťažuje (ne na nás), a preto nie je možné aby sme mávali tréningy do tej desiatej, oni oficiálne robia len do deviatej... čiže vyplýva z toho, že mať tréning od 20.30 - 21.00 je dosť nezmysel, ale baba sa bude snažiť to tým pred nami poskracovať aby to vyšlo aj nám aspoň na hodinu... to je jedeno riešenie... ale ak to nevýjde, sme bez ihriska... to je druhé riešenie scratch takže ak má niekto možnosť zohnať plochu inde, tak sem s ponukami, nech máme aj záložný plán... v priebehu tohoto týždňa budem informovať o situácii
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptySt september 05, 2007 5:18 pm

ja planujem minimalne telocvicnu vybavit, to na nedele... a sanca je Hranicna, je zadarmo, ale bez osvetlenia, teda co viem ja...
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptySt september 05, 2007 6:45 pm

mozem zavolat na vazovovu. Ak to tam nebude uz vsetko poobsadzovane zas ...

problemik je, ze velkost hriska asi zodpoveda nevadzovej, ale branky su vysunte dopredu je to trochu take divne ...


edit: chcel som napisat "zavolam na vazovovu" Smile
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 4:07 pm

takze co sa tyka zajtrajsieho treningu (11.9), nevedzova je zrusena!!!! hladaju nam iny cas, respektive ine riesenie, ale zatial neuspesne
Návrat hore Goto down
smoco




Počet príspevkov : 11
Registration date : 13.11.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 4:31 pm

Vyhovovalo by aj riesenie na ftvs ?? Pod novym mostom ??
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 5:10 pm

ake su tam podmienky? mne by vohovovalo uz asi aj nejake parkovisko pred tescom...
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 6:11 pm

Aj ftvs bude vyhovovat ked to nebude nejak hrozne drahe a najdeme nejaky spolocny cas v tyzdni kedy by sme hravali.

Len tak mimochodom minule som pocital, ze nas je v time 11!!! To znamena, ze ked len 2 nebudu moct bude nas 9 a tym padom trening o nicom, lebo nas je malo.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 6:51 pm

FTVS je mensie, cize staci 8 ludi... ale i tak... 3 ludia to sa nazbiera raz dva Sad
Návrat hore Goto down
smoco




Počet príspevkov : 11
Registration date : 13.11.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyPo september 10, 2007 11:24 pm

nevim musim sa tam ist dohodnut , abo sa spytat hamsa on tam dakde chodi behavat
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! EmptyUt september 11, 2007 10:20 am

no ja som volal na vazovovu N krat a ta tetka to nedviha , takze to asi nic nateraz, ale budem skusat dalej.

edit:no mal som zle cislo a teraz som sa tam konecne dovolal Smile
problem je, ze maju vsetko obsadene cely tyzden a jedine volne je sobota a nedela doobeda, co je pre nas nezaujimave. A osvetlenie nemaju takze uplne nula bodov ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





dosť dôležité! Empty
OdoslaťPredmet: Re: dosť dôležité!   dosť dôležité! Empty

Návrat hore Goto down
 
dosť dôležité!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Sezóna 2007-2008 :: Jesenná časť :: Oznamy-
Prejdi na: