Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 ...okienko...

Goto down 
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

...okienko... Empty
OdoslaťPredmet: ...okienko...   ...okienko... EmptyŠt september 06, 2007 1:00 am

chlapci, preco stracam kamaratov, preco streacam baby... som az taky intolerantny, nerozhladeny, neskuseny, mlady, radikalny? zijem spravnu dobu? nemal by som tu byt skor alebo neskor? preco do mna ludia jebu, aj ked ich poziadam o to, ze ma to zranuje, preco maju niektori za ciel, aby som okusil, co je to byt na dne, a neuvedomuju si to, ze ak tam budem, tak sa neodrazim ale zhasnem nadobro? preco su niektori materialne svine, ini hypoteticke filozoficke kurvy... preco ja ludom pomaham, a na mna vacsina jebe? mam byt az taky martyr? mam sa snazit otvarat ludom oci, i ked oni ich chcu mat zavrete, lebo idu s dobou? oplati sa ludom vobec nieco bysvetlovat? oplati sa drzat moranle hodnoty? medziludske vztahy, kamaratstvo? je toto vsetko uprimne? treba hladat pravdu, ked je pravda subjektivna? do pice... je toho na mna dost, ja uz fakt nevladzem. preco mam do pice vecne robit vsetko pre druhcych, a ked ide o revans, vzdy sa to zvrtne na prachy... ludia skapte... sprepacenim, nemam na vas chut ani nervy
Návrat hore Goto down
 
...okienko...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» zabavne okienko

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: misc. :: Ho co:D-
Prejdi na: