Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 posily

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: posily   posily EmptyPo november 06, 2006 3:50 pm

tak definitivne rozsirujeme svoje rady o 3 hracov, a to: Tomáš, Ivan a Matúš... Robo Vojkovič, ktorý figuruje v súúiske už teraz, ale nehral, bude hravat.... Tym padom nas bude 14, co je definitivum


zaroven prosim hore uvedenych o full meno, kontakt, adresu, a casom 50 SK za registraciu a malu fotku

Dakujem
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyPo november 06, 2006 4:35 pm

huraa afro
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyUt november 07, 2006 12:28 am

...doscasne rusim definitivum, pista by mal este jedneho zaujemcu... Exclamation
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyUt november 07, 2006 12:52 am

..fuuha..to ked prideme vsetci,tak na striedacke budu 10ti?!heh affraid
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyUt november 07, 2006 1:04 am

ak prideme vsetci...
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyUt november 07, 2006 10:41 pm

helou bojz!..moj nazor na priberanie novych hracov je zhruba taky,ze ked naberieme povedzme 5,tak nas uz bude fakt vela.tzn. v telocvicni bude este vacsi bordel ako je teraz, na zapasoch si menej zahrame a este je tu otazka naco vlastne?!...ja by som zobral maximalne 2och novych..od jari pravdepodobne zacne hravat aj nas 11sty hrac robo,cize spolu nas bude 13,co je viac nez dost...pokial nastanu problemy s vyberom kvoli vela zaujemcom som za hlasovanie...napiste,co si myslite Exclamation
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptySt november 08, 2006 2:38 pm

lubos napísal:
helou bojz!..moj nazor na priberanie novych hracov je zhruba taky,ze ked naberieme povedzme 5,tak nas uz bude fakt vela.tzn. v telocvicni bude este vacsi bordel ako je teraz, na zapasoch si menej zahrame a este je tu otazka naco vlastne?!...ja by som zobral maximalne 2och novych..od jari pravdepodobne zacne hravat aj nas 11sty hrac robo,cize spolu nas bude 13,co je viac nez dost...pokial nastanu problemy s vyberom kvoli vela zaujemcom som za hlasovanie...napiste,co si myslite Exclamation

1.) no v telocvicni je fakt bordel, ale skor taky ze nas tam chodi malo(napr. posledne 2 telocvicne) a myslim si, ze pri pristupe niektorych hracov nas tam ani vela chodit nebude
2.)nesuhlasim s tym, ze ked nas bude viac si menej zahrame. Menej mozno casovo, ale urcite nie menej co sa tyka kvality. Aj tak nevladzeme potom a zbytocne tam niekto je 30 minut za zapas, ked sa aj tak len flaka. Som za sposob - si na ihrisku, odovzdaj maximum za striedanie aj keby si tam mal byt len 2 minuty a chod striedat. Ak nas bude na zapase 12 hracov do pola, vychadza to na jeden post 3 hraci, cize 2 minuty hras a 4 oddychujes. Aspon clovek vie, ze moze hrat uplne naplno a nemusi sa setrit. A nebude sa nam tiez stavat, ze druhe polcasy nebudeme vladat. A ak nas bude dost vela, nebudeme uplne v riti, ked sa nahodou niekto vysere na zapas, zrani sa, alebo ze nemoze kvoli niecomu inemu dojst.
3.)A ked dojde na nejake hlasovanie o hracoch, ze si stanovime trebars maximalny pocet hracov, ktori budu za nas hravat, tak navrhujem hlasovat o celom zlozeni lucnych konikov, nielen o novych hracov. Lebo ked kvoli nejakemu maximalnemu poctu hracov nebudeme moct zobrat do timu hraca, ktory je evidentne lepsi ako aj ten, ktory tam uz hrava...si ideme predsa sami proti sebe.

Vyjadrite sa aj ostatni. Vseobecne, alebo napr. reagujte na tie moje tri body, co som tu prave napisal. Zatial caute
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyPi november 10, 2006 1:24 pm

halooo Exclamation Exclamation ..no co je?to nikto nemate ziaden nazor Question
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyPi november 10, 2006 3:46 pm

tiez sa cudujem, ze ziadna reakcia...ale vlastne sa pomaly aj prestavam cudovat
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyPi november 10, 2006 6:13 pm

Kedze mam tu moznost, zapojim sa aj ja do diskusie a vyriesim tak aspon vas problem s vyberom hracov. Po stredajsom treningu som som dosiel k zaveru, ze ja vam a vasmu teamu nemam co ponuknut, takze mate o jednu "posilu" menej a mozno aj o problem menej. Fyzicky sa na to necitim a nerad by som nejakym sposobom vytvaral v muzstve zlu atmosferu...
Co sa tyka toho ihriska, necham andrejovi kontakty, keby ste mali zaujem si to rezervovat..
Drzim palce v jarnej casti..

matus
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptyPi november 10, 2006 11:39 pm

no ja mam toho teraz vela :S

ale oba nazory aj Lubosov aj Martinov maju volaco do seba, v prvej chvili na napadlo, ze si nezahram, tak ako pisal Lubos Smile

ale zase na druhej strane stava sa, ze casovo sa nezvlada, tak zase je lepsie mat viacej hracov. Dokym nas nie je 20, tak sa to da flower

a ked nas bude viac, tak sa nejako dohodneme, ze v telocvicni sa nestretneme uplne vsetci a tusim sa nam to podarilo asi len raz pri terajsom pocte.
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily EmptySo november 11, 2006 2:22 am

dylan napísal:
Kedze mam tu moznost, zapojim sa aj ja do diskusie a vyriesim tak aspon vas problem s vyberom hracov. Po stredajsom treningu som som dosiel k zaveru, ze ja vam a vasmu teamu nemam co ponuknut, takze mate o jednu "posilu" menej a mozno aj o problem menej. Fyzicky sa na to necitim a nerad by som nejakym sposobom vytvaral v muzstve zlu atmosferu...
Co sa tyka toho ihriska, necham andrejovi kontakty, keby ste mali zaujem si to rezervovat..
Drzim palce v jarnej casti..

matus

ale prestan...to je uplne hlupost, ze nam ako timu nemas co dat.Hlavne si ako jediny z nas normalne hraval futbal a takych hracov potrebujeme. Tak skus svoje rozhodnutie este prehodnotit. Pochybujem, ze by bol niekto proti tomu, aby si hraval...to, ze nas je "vela" je blbost a iny dovod pochybujem, ze existuje.

Matus, dojdi na trening, ktory by mal byt v nedelu a tam to preberieme.

Zatim...martin
Návrat hore Goto down
Sponsored content





posily Empty
OdoslaťPredmet: Re: posily   posily Empty

Návrat hore Goto down
 
posily
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Nase stare forum len tak z nostalgie :)-
Prejdi na: