Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Dôležité: 1. kolo

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptySt marec 12, 2008 1:49 am

Zdravím všetkých...
Ako som sa dopočul, liga nám začína už túto sobotu, tj. 15.3, presný čas ku mne ešte nedošiel, ale dôležité je, že to je už teraz cez víkend. Pri tejto príležitosti by ma zaujímala vaša účasť, resp. neúčasť (obzvlášť Adama) a druhá vec, že ak dobre viem, pribudli nám v tíme dvaja noví hráči a v tejto súvislosti sa vynára otázka dresov, čiže Vaše návrhy a postrehy by padli vhod...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptySt marec 12, 2008 10:18 pm

hovoris mi z duse bracho... takze takto, datum plati, a ak sa nemylim tak to vypukne 14:40 s Junglebook... a ked sa na to pozriem realne... pride Matus, Andy, Ja a Martin... Peto ma bolavu nohu, ostatni netusim... a co sa tyka novych, bez dresov nebude zabava... a ja neplanujem minat peniaze na podlizovanie sa ostatnych, cize, kto ma zaujem, vyhrabte si kontakty zo stareho fora, a hor sa do zhananie:)
Návrat hore Goto down
haad




Počet príspevkov : 32
Registration date : 31.10.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptySt marec 12, 2008 10:38 pm

no matus tesi ma tvoj zaujem Smile ja sa v sobotu zucastnim avsak nemozem ist do brany Sad. kedze mi vyberali znamienko minuly tyzden a mam akurat zasitu ruku na 4 stichy. takze ak by to slo mohol by si to tento raz odchytat ty ? ja mam do 12 trening takze nemam problem sa v sobotu dostavit, budem tam uz skor.
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptyŠt marec 13, 2008 1:19 am

zaujem mam, to hej, ale nie o branu, ako som spomenul na zaver jesennej casti, ze ma v brane uz neuvidite, to stale plati, cize pytal som sa len pre zaujimavost, nie preto, ze by som sa tam chystal... takze vidim, ze nic sa v novej sezone nemeni a zaciname v starych kolajach hned od prveho kola... no nic teda, nemam k tomu co dodat, mozem sa len zasmiat Laughing
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptyPi marec 14, 2008 12:46 am

no a teraz trosku humoru, vybavil som do brany nahradu za adama, kedze ma andrej nieco s nohou a behat moc nebude, mozno sa objavi prave na poste brankarskej jednicky lol! , no ale bez srandy, tak teda vela stastia Ti prajem cheers
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo EmptyPi marec 14, 2008 8:23 pm

trochu som sa snazil zistit ako to vyzera s ucastou zajtra na zapase. Takze:

Pridu: Mato, Martin, Matus, Andy, Peto, Hamso, Smoco, Miso Mazar, Riso
Nepride: Miso Sumec
Neviem:Lubos, Tomas, Majo

Nezabudnite si doniest dresy vsetci!!!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Dôležité: 1. kolo Empty
OdoslaťPredmet: Re: Dôležité: 1. kolo   Dôležité: 1. kolo Empty

Návrat hore Goto down
 
Dôležité: 1. kolo
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» 1. kolo 8.9.2007
» 12. kolo
» 2.kolo 15.9.2007
» 2.kolo 15.9.2007

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Sezóna 2007-2008 :: Jesenná časť :: Zápasy-
Prejdi na: