Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Taky maly prieskum...

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptySt december 06, 2006 11:44 pm

Caute Lucne koniky!!!

V poslednom casu nas chodi na treningy velmi malo a o niektorych hracoch uz zopar dni ani neviem, ci este ziju. Nemam na vas vsetkych kontakt, ale toto forum je myslim celkom dobry prostriedok na to, aby sem kazdy hrac napisal, ze ako si to vlastne cele dalej predstavuje z jeho strany. Myslim tym, ze ci este bude vobec hravat, ci bude chodit na treningy, zapasy, preco nechodi na treningy...a tak. Proste co uznat za vhodne sem ohladne svojho momentalneho a buduceho posobenia v klube napisat sem napiste. Aby bol aky taky prehlad, ze kto to ako berie.

zatial sa majte,
Martin
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 12:37 am

ja planujem hravat, aj trenovat, myslim ze z mojich nazorov a ucasti je to zrejme, jedine co pocitujem na sebe negativne, je mierna strata zaujmu o zimnu pripravu v suvislosti s nizkou ucastou, pretoze ta jemomentalne skor na pritaz ako na uzitok, je to zbytocna psychicka a casova zatazenost (tyka sa to najma tych stretnuti, kde j nas natolko malo, ze sa neda vytvorit akakolvek zaujimava cinnost), fakt mam ine veci na robote ako sa nhanat v 3 - 5 ludoich za loptou.. tot moj osobny nazor


Naposledy upravil dňa Št december 07, 2006 12:39 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 12:38 am

PS: Maritn realne to tu vidim na max 5 prispevkov mimo mna:) ale nic v zlom, treba sa tym zaoberat
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 1:38 pm

Vsak ved uvidime. Aspon zistime, ze ako ludia chodia/nechodia na forum a ze kolko im to bude trvat zareagovat.
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 7:10 pm

hravat aj trenovat.

a predstavujem si to tak, ze za 10 dni idem na tu operaciu teraz musim pobehat este kopu vysetreni, ked budem po operacii, tak 3-4 tyzdne nebudem moct hrat.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 11:00 pm

hahah, som dsstarasne najeban, som sa nejbal s praohkom z GIH hahaha @ study silent Surprised @ Wink Sleep jocolor geek Cool Razz Arrow Exclamation jocolor afro lol!
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyŠt december 07, 2006 11:00 pm

troksu
elephant
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyPi december 08, 2006 1:14 am

Maťo napísal:
hahah, som dsstarasne najeban, som sa nejbal s praohkom z GIH hahaha @ study silent Surprised @ Wink Sleep jocolor geek Cool Razz Arrow Exclamation jocolor afro lol!

Mato, cielom tohto prieskumu nebolo zistit najebanost nasich hracov santa
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyPi december 08, 2006 4:08 pm

u mna by sa nic nezmenilo nebyt toho clenku..tj. bol by som na kazdom treningu a zapase,takze tak to aj vidim do buducnosti...uz to vyzera ok,zajtra mam zatazkavaciu skusku...
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyPi december 08, 2006 4:09 pm

Maťo napísal:
troksu
elephant

troksu viac ako troksu,nee?? rendeer
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyPi december 08, 2006 4:40 pm

Takze zistujem, ze niesom jediny, ktoreho taketo treningove praktiky prekvapuju.. Dobry napad s tym, aby sa kazdy vyjadril, ci vlastne chce hravat a trenovat. Osobne by som navrhol, aby sa robilo nieco ako prezencka na treningoch a ten co netrenuje, ten nehrava. To je bezny postup. Len neviem, ci by sa potom na zapas nazbieralo tych 5 ludi Very Happy Ale to je len moj nazor a kedze som tu novy, necham si ho pre seba.

P.S: Ked je niekto chory alebo zraneny, tak je samozrejme, ze nedojde. Ale vyhovorky, ze sa ucim sa mi nezdaju na mieste. Ja tiez chodim do skoly, pisem bakalarku a kadeco okolo toho, ale situacia, ze by som si nenasiel za tyzden 2 volne hodiny, respektive 3 aj s cestou, sa mi este nestala. Ale mozno som specialny pripad.

P.S 2: Neviem co si myslia ostatni, ale dvoj-hodinovy trening sa mi zda vela, je to zbytocne. Mozno vonku kde sa da robit strelba na branku, pripadne nacvicovat nejake herne situacie by to aj teoreticky slo, ale hrat v hale na male branky futbal 2 hodiny v kuse je moc. Radsej hrat hodinu v tempe, ako sa tu druhu prechadzat. Druha vec je, ze je to len raz za tyzden, takze teraz neviem... Mozno mi to niekto z vas vysvetli... Shocked
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptySo december 09, 2006 2:31 am

Tiez si myslim ako matus, ze vyhovorka, ze sa ma clovek ucit nie je uplne na mieste. Sice som ju minule pouzil aj ja, ale to som bol aj v sobotu aj v nedelu od deviatej do piatej na skoleniach a to uz fakt nebolo casu sa kedy ucit flower . Jasne, su niektore navalove napr. skuskove obdobia, ked ma toho clovek vela este aj inych veci....raz, dva krat - ok. Prave naopak si myslim, ze ten trening je dobrym uvolnenim popri uceni. Teda uvolnenenim je vtedy ak nas tam pride dost a pekne si zahrame. Ak sme tam piati, tak je to zabijanie casu.

A myslim, ze trening 2 hodiny je v poho ak nas tam je dost. Vtedy si pekne nieco potrenujeme, zahrame a rychlo to utecie. Ale piati...to je fakt zabijanie casu.

Mimochodom prezencka na treningoch sa samozrejme robi. Teda konkretnejsie robi ju mato.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptySo december 09, 2006 4:58 pm

uff, a to ze som sa znova ozral, sa pekne ututlalo lol!
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptySo december 09, 2006 7:29 pm

Volal som Ivanovi, ktory nema pristup na net a povedal, ze s nami zacne trenovat az v januari.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 2:47 am

na motivaciu pridavam štatistiku vymeškaných tréningov... za 10 treningov (evidovane od 8.10.2006) sme celkovo 78 krat neprisli... no pekne Sad

...56 krat sme neprisli povodna zostava


Martin 0
Andy 4
Mišo 7
Sumčo 6
Maťo 0
Ľuboš 10
Pišta 4
Hamšo 3
Šmoco 3
Peťo 9
Ivan 8
Matúš 5
Robo 10
Tomáš 9

povodna zostava ma 49,1% ucast
celkovo dosahujeme cca 44% ucast


Naposledy upravil dňa Ut december 12, 2006 3:23 am, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 2:52 am

co sa tyka zapasov, neprisli sme 21 krát (za 8 zápasov - a týka sa to len pôvodnej 11ky)

Martin 0
Andy 0
Mišo 3
Sumčo 2
Maťo 0
Ľuboš 4
Pišta 1
Hamšo 0
Šmoco 2
Peťo 1
Robo 8

ak dobre ratam, to je 76,1% ucast


Naposledy upravil dňa Ut december 12, 2006 3:24 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 3:14 am

navrhujem, aby tato statistika, tykajuca sa zatial iba povodnej 11ky, prerastla do realu v podobe nejakych dajme tomu oceneni...

pripominam, ze 100% ucast na vsetkom mam iba ja a Martin, aj ked toho zachranilo zrusenie minuleho treningu rabbit cheers
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 3:25 am

po preratani percent, a ich naslednej oprave - ako je mozne ze na POVINNE treningy sme v ucasti nepresiahli 50% ??? Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 3:29 am

este zopar priemerov - priemer vymeskanych treningov na osobu = 5, priemer vymeskanych zapasov na osobu = 2 (povodna 11ka)
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 3:31 am

no a male jubileum na zaver, prave som dosiahol 100 prispevkov, bavte sa a mnozte sa cheers cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... EmptyUt december 12, 2006 3:38 am

gratulujem k stovke...ale mato, nie ze budes oslavovat nejakym chlastom drunken
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Taky maly prieskum... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Taky maly prieskum...   Taky maly prieskum... Empty

Návrat hore Goto down
 
Taky maly prieskum...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Nase stare forum len tak z nostalgie :)-
Prejdi na: