Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 popici

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: popici   popici EmptyPo január 22, 2007 12:35 am

popici tongue
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyPo február 12, 2007 12:49 am

No, hmmm, nemyslim si, ze sme na tom az tak strasne zle, ako mi to niektori "nemenovani" opisovali. Jedna vec je dochadzka na treningy a zapasy, ale to uz je na uvazeni a pristupe kazdeho zvlast.. Co sa tyka kondicnej stranky, to si musi taktiez kazdy osobitne riesit. Problemy ako zohratost, kombinacie, nejake tie "technicke kusky" by sa casom mali dostavit aj same, ale pomaly nas zacina tlacit cas. Osobne by som to skusil riesit "zintenzivnenim treningovych procesov", cize navrhujem zaradit do tyzdna este jeden trening. Najlepsie by bolo niekedy v strede tyzdna (napr. v stredu). Viem, ze sa to bude zdat odvazne, kedze to nehrame nejak profesionalne, ale najmä pre zabavu, ale vzhladom na to, ze liga sa zacina (neviem presne), ale priblizne za mesiac a pol, co je asi tak 6 treningov, mame co robit. Bude to stat dost penazi navyse a vela ludi robi, alebo nestiha so skolou, ale je to iba navrh a moj nazor, takze kludne kritizujte. Shocked
No a co sa tyka tej urovne, ako som uz spominal, viac by som sa zameral na obranu ako na ofenzivnu cinnost. Obmedzil by som hranie futbalu ako takeho na treningoch a skor zaradil konkretne herne situacie ako rozohravky, spracovanie lopty, "akcie 2 na 2, respektive 2 na 1", zapojenie brankara, atd. No ale uz bolo dost mudrovania, posledna pripomienka, trosku pritvrdit. Nemyslim tym zakerne fauly a zlamane nohy, ale staci sa o supera opret. Aj omnoho technickejsi hrac bude mat problemy vas obist ak ho budete tlacit (ne rukamy Laughing ) Ako priklad uvediem sobotnajsi zapas, kedy si z nas chalani robili dobry den, ale stacilo by v suboji ist raz tvrdsie, ale cisto a mali by väcsi respekt. Na take technicke typy sa inak neda ist, len si ich drzat na kratko. Proste sa nenechat odtlacit, zas az taky mali niesme scratch

takze dakujem za pozornost a cakam na komentare cheers
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyPo február 12, 2007 5:48 pm

rukami sa nesmie tlacit? Shocked ... no do kelu... scratch
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyPo február 12, 2007 5:50 pm

a inak som plne za, za jeden trening navyse, za cvicenie hernych situacii a za obmedzenie futbalu... aj tak nam nic neda ked budeme hrat futbal iba medzi sebou, ina vec su pripravne zapasy, tie by sme mali hravat, zvykneme si na rozne typy hracov aj kvalitu... tiez suhlasim s defenzivne zameranou hrou... vlastne so vsetkym... Matus, klobuk dole king
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyPi február 16, 2007 1:39 am

tak pridam aj nejake moje navrhy...

1.) kupit zelenu loptu, aby sme si na nu zvykli...dost podstatne podla mna. Hra sa s nou uplne inak, tak aby sme si na nu zvykli.

2.) co sa tyka toho zvykania MUSIME trenovat aj na tej trave. Bud na nevadzovej, alebo pri lafranconi. Podla mna skor na nevadzovej...aby sme sa tam citili uplne ako doma8)

3.) ak sa nam nepodari vsetkym najst cas na 2 treningy a bueme mavat iba jeden tyzdenne radsej obetovat treningy v telocvicni a trenovat len na trave....da nam to ovela ovela viac.

4.) spisat aspon ake take pravidla naseho celeho fungovania. Zahrnut tam veci co sa tyka treningov(dochadzku, nahlasovanie, pokuty, ..), zapasov(hodnotenia, statistiky, ...), poplatkov(pokuty, terminy, ...).

5.) zlepsit komunikaciu v time. Toto forum je skvela vec...skoda, ze ho mnohi nevyuzivaju...scratch

6.) stanovit si posty a DODRZIAVAT ICH. Mnohi namietaju - hrajme podla situacie. Pri stanoveni pozicii a ich dodrziavani by sa nam nemali stavat prepadaky v obrane. Su tu navrhy, aby sme hrali zo zabezpecenej obrany. Ak budu stanoveni obrancovia svoje posty dodrziavat, zaklad zabezpecenej obrany mame v suchu.

Takto sme sa tusim dohodli na tych formaciach po zapase v nedelu:
Obrana: Smoco, Pista, Matus, Peto, Mato
Stredni utocnici: Lubos, Sumco, Andy
Utok: Ivan, Miso, Martin

7.) je nas vcelku dost, preto navrhujem zase tie caste striedanie. 2-3 minuty naplno a potom striedat.

8.) v obrane mat vzdy jedneho z dvojice matus/mato a ku nim rotovat zvysnych troch obrancov. Ak by to ti dvaja neubehali mozem rotovat v obrane s nimi trebars.

no asi by aj stacilo na teraz...zatim
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyPi február 16, 2007 2:20 am

chlapci, chyuna mi sex, aj lubovi... co s tym spravime? treba babuj, jeba jabret jebat, ked ma suzke pysky, take msluvo rad, ore mna je pic ajka pica, a kozy, hlavne kozy, kozy su vsetjko, koztyyyyyyyyyyyyyyyyy
Návrat hore Goto down
haad




Počet príspevkov : 32
Registration date : 31.10.2006

popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici EmptyNe apríl 15, 2007 1:00 am

matus napísal:
No, hmmm, nemyslim si, ze sme na tom az tak strasne zle, ako mi to niektori "nemenovani" opisovali. Jedna vec je dochadzka na treningy a zapasy, ale to uz je na uvazeni a pristupe kazdeho zvlast.. Co sa tyka kondicnej stranky, to si musi taktiez kazdy osobitne riesit. Problemy ako zohratost, kombinacie, nejake tie "technicke kusky" by sa casom mali dostavit aj same, ale pomaly nas zacina tlacit cas. Osobne by som to skusil riesit "zintenzivnenim treningovych procesov", cize navrhujem zaradit do tyzdna este jeden trening. Najlepsie by bolo niekedy v strede tyzdna (napr. v stredu). Viem, ze sa to bude zdat odvazne, kedze to nehrame nejak profesionalne, ale najmä pre zabavu, ale vzhladom na to, ze liga sa zacina (neviem presne), ale priblizne za mesiac a pol, co je asi tak 6 treningov, mame co robit. Bude to stat dost penazi navyse a vela ludi robi, alebo nestiha so skolou, ale je to iba navrh a moj nazor, takze kludne kritizujte. Shocked
No a co sa tyka tej urovne, ako som uz spominal, viac by som sa zameral na obranu ako na ofenzivnu cinnost. Obmedzil by som hranie futbalu ako takeho na treningoch a skor zaradil konkretne herne situacie ako rozohravky, spracovanie lopty, "akcie 2 na 2, respektive 2 na 1", zapojenie brankara, atd. No ale uz bolo dost mudrovania, posledna pripomienka, trosku pritvrdit. Nemyslim tym zakerne fauly a zlamane nohy, ale staci sa o supera opret. Aj omnoho technickejsi hrac bude mat problemy vas obist ak ho budete tlacit (ne rukamy Laughing ) Ako priklad uvediem sobotnajsi zapas, kedy si z nas chalani robili dobry den, ale stacilo by v suboji ist raz tvrdsie, ale cisto a mali by väcsi respekt. Na take technicke typy sa inak neda ist, len si ich drzat na kratko. Proste sa nenechat odtlacit, zas az taky mali niesme scratch

takze dakujem za pozornost a cakam na komentare cheers


tak matus toto sa mi fakt pozdava Smile) len implementacia sa nejak nepodarila
cvicit herne situacie ale ked dojdeme na ihrisko seci chcu hran na treningu futbal Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





popici Empty
OdoslaťPredmet: Re: popici   popici Empty

Návrat hore Goto down
 
popici
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Sezóna 2006-2007-
Prejdi na: