Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 vraj trening 3.4!

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyUt apríl 03, 2007 10:44 pm

Nechcem byt drzy, ale takyto pristup ma trosku prestava bavit... Pokial sa nemylim, tak trening mal byt ako vzdy o 20.30 no este o 40 sme tam boli traja, co je aj na sach malo... Netvrdim, ze niekomu nemoze do toho daco dojst, ale na to mate tie telefony... Co som pocul, tak len dvaja dali vediet, ze nedojdu... Nehovorim dufam len za seba, ale dojebat sa tam a po pol hodine cakania sa otocit a ist domov neni moc zabavne... A to nehovorim o tom, ze vyzerame jak kokoti, kedze to tam mame rezervovane a ani 10 minut po zacati "treningu" nevieme povedat, ci vobec ideme hrat alebo ne...

Tak sa uz preberte a je jedno ci sme hobbie ale profi liga a zacni sa k tomu stavat trosku zodpovednejsie.. (ked ne kvoli sebe, tak aspon kvoli tym, co tam dojdu a cakaju na vas)
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyŠt apríl 05, 2007 12:43 pm

mno do pice... na 3 dni vytiahnem paty z domu, a deti si uz robia co chcu Laughing este k objektivnosti doplnim, ze medzi ospravedlnenymi bnol aj Miso Sumec, ale kedse som nemohol volat, nemal som ako dat vediet... no a tu prestavaju vsetky smajly... uz to serie aj mna... este stale nie je markantna psychycka ujma, na tych co chcu hrat? prisampicu tu spravim prezencku, a kto sa tu do tyzdna ani raz neukaze (na fore) bude platit pokutu... a mam sto chuti vyhlasit informacne embargo mimo podu fora... do pice
kazdy mate pojebany net, kazdy zarabate, chlastate jak rite, a ste skupi obetovat 5 korun na skokoteny telefonat, ze nedojdete? kolko krat za den volate s frajerkou, s kamaratom, s klientom ci s bohviepici s kym...
marnost sediva, ze ja sa furt musim rozculovat...

a berte si priklad s Matusa, je najnovsi clen, chce hravat, stara sa, neni mu to jedno... tak uz prestanete honit kokoty a chodievajte si zahrat futbal Suspect
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyŠt apríl 05, 2007 12:45 pm

a som zvedavy, ake vyhovorky zasa budu, vzhladom na 3.4. ... predpokladam ze na trening dosiel Andy, Matus, Martin... ak som niekoho netrafil, ospravedlnujem sa... a kde boli v riti ostatni???
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyŠt apríl 05, 2007 2:44 pm

Ja len pre uplnost informacii doplnim, ze traja este dosli, sice uz bolo tristvrte na devet... No aj tak hrat siesti na tom velkom ihrisku je o nicom a zhanat na rychlo cudzich ludi je dost bezvyznamne, kedze kym by niekto dosiel je devet hodin...
Takze na ich obhajobu poviem len, ze celkovo nas po vyprsani casoveho limitu bolo 6! Viem, ze asi nikdy nebudeme vsetci, ide len o to, dat vcas vediet, nech sa to moze pripadne zrusit.
To je cele co som tu chcel... Tak zas niekedy...
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyŠt apríl 05, 2007 9:45 pm

Uz by bolo na case zacat to brat vaznejsie. Drviva vacsina ma kurevsky egoisticky pristup a totalne seru na ostatnych, co im na tom zalezi. Najhorsie je na to ale asi to, ze si to ani vobec neuvedomuju. Kazdemu asi doslo, ze to s nasimi vysledkami nebude najlepsie, tak preco ked na zapasoch uz dostavame na picu, aspon si nezahrat dobre na treningoch? To je asi otazka, ktoru si kladiem asi ako jeden z mala.

10 a viac ludi by sa dalo povazovat za kolektiv, tak sa tak zacnime aj spravat sakra.

Ten utornajsi trening a ucast konkretnych hracov vyzerala asi takto:
Andy,Matus,Martin - prisli 20:15
Miso - dosiel 20:40 - pokuta 20 Sk
Smoco,Hamso - dosli 20:45 - pokuta po 25 Sk
Peto, Pista - neprisli bez ospravedlnenia - pokuta po 50 Sk
Sumco, Ivan, Mato, Lubos - neprisli, ale dopredu dali vediet

Taketo pokuty sme navrhli ti, ktori sme tam v utorok boli. Ak ma niekto nejaky iny nazor - napriklad nejake slova na obranu, tak cakam.

Este k tym dopredu hlasenym ospravedlneniam. Ivan hovoril mne, ze nepride. Sumco hovoril Matovi. Ak by sa nam podarilo informovat sa navzajom lepsie mohli sme ten trening dopredu zrusit a predislo by sa zbytocnym nervom. Aj ked vlastne je dobre, ze pohar pretiekol zda sa viacerym ludom...mozno to pohne veci dopredu.

Zatim

btw - tento prispevok som pisal so znacnym sebaklamnym vsugerovanim, ze ludia na toto forum chodia a ze to bude mat aspon nejaky ucinok. Uvidime...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyPi apríl 06, 2007 12:45 am

este ospravedlinim Peta, ten tusim spominal na zapase ze sa mu horsi ekzem, ze neprijde... ale snad sa obhaji sam...
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptySt apríl 11, 2007 11:41 pm

aha no .. ja len to co napisal svobo potvrdzujem.
, ale uz svita na lepsie casy, sak tento utorok nas bolo hen kolko...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptySt apríl 11, 2007 11:42 pm

len aby to nebol svit na konci tunela Laughing
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyŠt apríl 12, 2007 6:16 pm

PETO napísal:
aha no .. ja len to co napisal svobo potvrdzujem.
, ale uz svita na lepsie casy, sak tento utorok nas bolo hen kolko...

peto lenze "este ospravedlinim Peta, ten TUSIM SPOMINAL na zapase ze sa mu horsi ekzem" nie je velmi presvedcive a jasne ospravedlnenie. Tak nabuduce dat jasne vediet...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptyPi apríl 13, 2007 11:26 am

aby som "obielil" Peta... nehovoril mi to na zapase, ale spolocnymi soilami sme to nasli v historii ICQ...

"lebo ti chcem napisat , ze nemozem prijst na zapas a mozno ani na trening sa mi ekzem zhorsil dost zle Sad" to bolo 29.3.2007 o 22:11
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! EmptySo apríl 14, 2007 8:01 pm

ja sa do buducnosti vynasnazim to dat aj sem do fora, aby nevznikali taketo situacie cat
Návrat hore Goto down
Sponsored content





vraj trening 3.4! Empty
OdoslaťPredmet: Re: vraj trening 3.4!   vraj trening 3.4! Empty

Návrat hore Goto down
 
vraj trening 3.4!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» trening - 1.4
» trening 7.4.
» trening 10.4
» trening 17.4
» Trening 5.10.07

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Treningy 2006 - 2007-
Prejdi na: