Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 ...

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 12:49 am

Takze zaprve, vdaka vsetkym tym, co sa zucastnili na zaverecnom vyhodnoteni ligy, teda menovite Ivanovi a Lubosovi, pravdupovediac, keby nesli oni dvaja, tak tam nejdem ani ja... O ostatnych si myslim svoje, cest vynimkam... no ale podstatne je, ze napriek "smole" co sa nam lepila na paty, sa nam podarilo ziskat cenu Fair play, cim sa majetkove rady Lucnych konikov obohatili o jednu loptu (s akou sa hra liga) a peknu drevenu plaketku ako upomienkovy predmet, samozrejme sa to neobislo bez potlesku a gratulacie od Leitmana... chcem v mene nas vsetkych podakovat nam vsetkym, ze sme spolocnymi silami dokazali ziskat toto ocenenie, napriek tomu, ze nikto do nas nevkladal absolutne ziadne nadeje... skoda len, ze ked pisem taketo riadky, citim uzkost a mam 100 chuti dakovat iba v ramci uzkeho kruhu zucastnenych a v nasom time by bol ten kruh fakt uzky, iba tym, co sa naozaj o nieco zasluzili, ale holt, vodca sa nezaprie...
Boguzial tymto skoncili pozitivne veci, co som chcel dnes napisat, prejdeme k negativam, resp. k veciam ktore asi nepotesia...
Cize prvou temou je baraz... vec sa ma takto, liga je obmedzena maximalnym poctom timov a ten pocet je 20, ale to iste vsetci viete, kedze mate prestudovane pravidla odpredu dozadu... a takisto viete, o podmienkach konania sa baraze a o tom ze tuto sezonu bolo timov 17.. predbezne odhady hovoria o 5 pristupujucich timoch, zize za takejto situacie by bolo timov 22 a baraz by sa hrala, ale s timom Moscardos Disputar Leitman neuvazuje do dalsieho rocnika a timy SC Bianconeri a FC Nevadzova sa hodlaju rozpadnut, cize ako ratate, timov nam ostava 19, su ale tendencie ze sa Bianconeri nerozpadne, tj. bude timov 20, cize baraz sa nehra, ale staci aby pristupil jeden tim, alebo sa nerozpadli FC Nevadzova a baraz sa hra, i ked zatial v teoretickej rovine... a tu sa dostavame ku kamenu urazu, mojmu kamenu urazu... ak dospejeme do stavu baraze, su tu tendencie, ze sa zozenu hraci, ktori nam baraz vyhraju... dopredu upozornujem, ze v takomto pripade odstupujem z lucnych konikov, bez diskusii, ak bude baraz som ochotny hrat ale ako lucne koniky, bez externistov, ina situacia by bola ak pristupia novi hraci, a ti budu za nas hrat, ale musim si overit ci je to legalne, lebo ak sa baraz bude hrat skor ako dostanu registracky, situacia je pre mna taka ista ako keby boli externisti...
dalsia vec, je to zle, a nerad to priznavam, ale prestava ma to bavit, mam futbal rad a rad ho hram (co v nasom time zjavne patrim k mensine), ale co sa tyka utornajsich treningov, fakt mi dobre padne, ked sa trening nekona, a nemusim sa jebat na nevadzovu a zbytocne sa plnit negativnou energiou... a preto sa pytam, chceme hrat buducu sezonu? a toto je apel na vsetkych tych, ktorych to potencialne nebavi... zamyslite sa nad sebou, uvedomte si ci vam to za to vobec stoji, oberate sa o cas, o ine aktivity a nam beriete chut a volu hrat futbal... uvedomte si, ze sme velmi liberalny tim, nemame ziadne sankcie a pravidla (mame, ale su uspesne porusovane, nedosrziavane a v konecnom dosledku je to tolerovane)... cize nikto vas nenuti, nikto vam nic nekaze a nedrzi nad vami bic, tak sa podla toho chovajte a vazte si tento postoj zo strany "poctivych"... z mojho pohladu to vidim takto, treningu sa asi v najblizsej dobe nedosckame, vzhladom na skuskove obdobie, zacinajuce prazdniny, malo hracov a celkovu nechut (ved je tak skurvene teplo), cize futbal do zacatia sezony pojde k vode... a potom co, oplati sa to? polka timu (mimo mna) je poctiva, ale ma prehnane ambicie, a chce mat z lucnych konikov profi tim, dalsia polka nevie co chce a jebe na to... a potom je v strede zopar vynimiek (vratane mna), ktori jebu na vysedky, a chcu hrat, chcu sa pri tom zabavit a nieco pre seba spravit... bohuzial je nas malo, aby sme zalozili vlastny tim... a priznam sa mam take tendncie obcas a nie som/ nebol som sam... riesenie vidim v angazovansti vsetkych hracov na fungovani, organizacii a blahobyte timu, to znamena, ze budu pridelene funkcie, a to kazdemu bez vynimky... teraz napriklad uvediem. Peto Holotik bude chodit pre ligovu tasku, a jebem na to ze byva najdalej, Smoco bude oznamovat datumy a cas zapasov, a jebem na to ze nechodi na forum a nema na ostatnych kontakty... atd. atd. funkcie by sa pridelovali hlasovanim, ak to nebude mozne, tak to pridelim namatkovo a nahodne... s tym ze ak prehrame kontumacne, lebo Andy zabudol priniest zapis o stretnuti, co by bola jeho funkcia, zodpovednost by niesol on sam, aj pripadny vyhadzov z ligy za tri kontumacie, takto zapricinene... snad sa chapeme... dalsia vec, ak niekto chce odstupit, nech sa paci, pista to dokazal, a nikto sa nanho nehneva, ba podaktorym odpadol velky kamen zo srdca, ze nemuseli otvorene diskutovat o jeho vyhadzove, i ked to bolo ich prianie, a napretras by bolo viac takychto ludi... ale mozte byt pokojni, pokial budem ja sediet na "trone" (co nemusi byt dlho) tak nikoho nevyhodime, aj keby ste sa postavili na hlavu...
velmi ma mrzi, ze som zacinal hravat s bohovskou chutou, nie vyhrat, ale hrat, a konci to tym, ze uz sa nechcem vytacat, a doslova mam tim v pici... je mi to jedno, ak sa to zlepsi, mozno ma to znova zacne bavit, ak nie, budem sa chovat ako ostatni (cest vynimkam)... nebudem davat vyzvy typu: zobudme sa chlapci, mame na to, a pod. naco, nechce sa mi, tak ako sa mi nechce hravat, ste dospeli, vieme si urcit priority sami, nemusi nas stale niekto vodit za ruku...
cize moja ucast nie je ani zdaleka 100% teda skor moznost, alebo sanca, ze budem hravat aj v nastavajucej sezone, bude mat na to vplyv vela faktorov a momentalne to vidim na pomer 70 ku 30 v prospech toho, ze hrat budem... ale nie je to iste... a zriekam sa veskerej orgaznizacnej cinnosti cez leto, pocnuc dneskom... cize, na treningy CHCEM BYT VOLANY... tak takto sa veci z mojej strany maju...
este som zabudol, dostali sme financnu navratku 860 korun, vratilo sa z registracnych poplatkov, (vracia sa 900 korun ale odratavaju sa karty, a kedze my sme mali 2 zlte to je 2 x 20) a navrhujem aby sa odskodnil pista, resp. aby mu bola vyplatena ciastka za zapasy, ktore neodohral po odchode z timu, potom navrhujem zvysok preniest ako vast registracie do buducej sezony... mimochodom, ostanu nam dva dresy, cize bude treba dat peniazky aj ivanovi, aj pistovi, ak si ich nechcu nechat...

a inak mame veli peknu noc, dufam ze taka aj zostane, a taku vam aj prajem...

PS: rad by som s vami na tieto temy diskutoval, ale nechce sa mi, sorry... vzdy si najdem nieco ine...
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 10:37 am

Sad este pred urcitym casom by som povedal, ze takychto vyjadreni sa od teba nikdy nedockam, ale teraz ma to fakt neprekvapuje... Na takych 70% s tebou plne suhlasim, len niektorym veciam stale celkom nerozumiem... Teraz pridam aj ja do ohna a mozno aj matovi zvysim trosku krvny tlak, ale aka cena fair play??? Ja som v zivote nechcel mat ziaden profi team, lebo dobre viem ake su nase moznosti a co sa da ocakavat, cize neratam, ze budeme hrat o prve tri priecky, ale ist na posledny zapas s motivaciou, este dve zelene a mame trofej sa mi zda trosku "cudne". To ste s tymto cielom isli do ligy? Alebo sa teraz budeme chodit pozerat na drevenu trofej, ze sme ostatnym na posmech? Ja poviem za seba, mne su vsetky trofeje a medajli ukradnute, aj keby sme hrali o titul. Skor ide o to, co vieme na tom ihrisku urobit, ci si vieme nahrat, zalozit nejaku akciu, ci dat uz ako konecny produkt nejaky gol... A je jedno ci budeme posledny alebo treti od vrchu... To je ako v skole, naco su ti jednotky na vysvedceni, ked kokot v skutocnosti vies. To iste aj tu, nejde o pocet bodov, ci poziciu v tabulke, my nehrame ligu majstrov, ale o to, aby ste boli sami na seba hrdi, ze prehrali sme o 20 golov, ale vedeli sme si dobre zahrat, bavilo nas to a bojovali sme...
Viem, ze kazdy uz po roku caka nejake vysledky, ale vidite sami, ze jednoducho v danej situacii a za danych okolnosti je nerealne aby sme sa pohli smerom hore o viac ako jednu - dve priecky.
Este co sa tyka tej baraze, to je zas druha vec ktora mi vadi... Viem, ze je to dolezite hlavne pre nas, ale zbytocne riesite veci ktore momentalne niesu dolezite. Chcete mi povedat, ze snad budete hrat inak ako keby baraz nebola? Ked to nastaneme, potom to riesme, teraz su aj ine problemy, teda ja si myslim. Ale ked sme pri tom, plne suhlasim s matom, ze nechcem aby sa volali ziadny cudzi ludia...

OK, tak to len tak na okraj zopar postrehov...
Návrat hore Goto down
lubos

lubos


Počet príspevkov : 54
Registration date : 14.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 12:12 pm

..co sa tyka mojho nazoru,aj ked som nehraval v poslednej dobe a uvidim ako to bude pokracovat(a rad by som hraval)..plne suhlasim so svobom.ved sme nad tym vcera trochu casu stravili..tento tim ledva preziva prave kvoli spomenutym skupinam ludi a ked sa nezavedie system ako napr. tie funkcie tak sa nikdy nic nezmeni..akurat to nakoniec prestane bavit vsetkych a skoncime..co sa tyka ceny fair play nechapem co sa matus tak rozculujes,ved to prislo len tak pomimo,nikto sa o to nesnazil,sami sme boli prekvapeni a nikto tym nic neobhajuje a navyse mame loptu,ktora moze byt nastrojom zlepsenia nasich schopnosti:)..howgh
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 12:19 pm

Heh, ale ja sa vobec nerozculujem... No o jednom by som vedel, co sa isiel pretrhnut kvoli nejakemu oceneniu, ale to je uz za nami... Nechcel som sa nikoho dotknut, len mi islo o to, ze nehrame pre ceny a body, ale pre dobry pocit a hlavne sami pre seba... Teda aspon ja osobne... A ci budeme posledny alebo predposledny na situacii nic nemeni...

konec
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 12:21 pm

no s tou cenou... pisal som to tak ako najvyssi, a ako najvyssi to musim podat pekne a kvetnato... mne tiez neslo o ziadnu cenu, jedine co vidim ako pozitivne, ze mame loptu, ale ked Leitman povedal, ze nema prachy na to aby kupil lopty do ligy, a potom dostaneme jednu loptu my... no ale budiz.... nedvyha mi nic adrenalin, uz nie... a prave to ako matus hovori, keby sme vedeli hrat, co v podstate moznosti na to mame... ked budeme hrat tak, aby sme si v prvom rade zahrali my, a bude vidno ze nas to bavi a davame do toho vsetko, chut, snahu atd., tak cert zober to, ze budeme prehravat (i ked mozno menej) alebo konecnu poziciu, to ze nas to bavi a robime to prave preto, to nam nikto na svete nevezme... vcera som zabudol napisat jeden nazor, a to sice, ze Ivan odisiel... a podla mna neodisiel preto, ze sme nedosahovali vysledky, ale preto, ze on chcel hrat, a MY sme sa k tomu velmi nemali, tak odisiel tam, kde si zahra... ale mozno sa mylim... a otvorene sa divim Matusovi, ze to s nami stale trpi, a niekedy evidentne trpi... a tiez vobec nie kvoli vysledkom alebo pozicii...

Howgh... zatial

vdaka matus
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 12:26 pm

... a k tej barazi... ja s nou neratam, a ak bude, vtedy budeme riesit, tak ako napisal Matus... toto je len podanie faktov, co som sa o barazi dozvedel vcera, tak som vam to odprezentoval, aby ste vsetci vedeli zac je toho loket...
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyPi jún 15, 2007 2:06 pm

ja suhlasim tiez so svobom, lebo na par ludoch stoji cely tim, co sa organizacie tyka (no a tiez aj tych druhych veci) a po tasku som bol len raz aj to bolo formou kompenzacie :S
ja mam v pondelok posledny opravak, tak v utorok na trening pridem, tak ked nas bude dost a bude vola mozme dohodnut o pol hodinu skor a toto tam prebrat pred pripadne po treningu ...
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... EmptyNe jún 17, 2007 4:34 pm

No co dodat... pravdu povediac dodat by sa dalo vela, ale kto vie ci to stoji za to.

Jednoznacne musim aj ja povedat, ze ma to brutal prestava bavit. Nejde o tie vysledky, to je dost vedlajsie. Vytaca ma hlavne to, ze vzdy ked idem na trening(ak idem) nejdem uz s takym pocitom v pohode si zahrat futbal ako tomu bolo ked sme len tak hravali na hovatke v telocvicni. Vzdy trpnem ci sa nas nazbiera aspon len tak tak aby sme si akosi mohli zahrat. Nehovoriac o tom, ze to kolko krat nevyjde a nic sa nekona. Zbytocne si tak zabijam vecer a neurobim si plan na hocico ine kam by som mohol ist...tenis, posilka, len tak von. A to ma fakt vytaca, ked mi potom kvoli blbosti druhych ujdu ide aktivity. Ale ked sa na to tak pozriem, chyba nie je ani tak v blbosti. Povedal by som ze v inych timoch to vyzera takto podone...len velky rozdiel je v tom, ze u nas ked vypadne 1-2 sme v riti a inych je tak 15-16, cize sa nic nestane.

Otvorene poviem, ze pri tomto pocte hracov nemienim pokracovat dalej. Fakt mi to nestoji za to dvihat si adrenalin...viem si najst kopu inych veci, co mozem robit. Tymto chcem apelovat na ostatnych nech sa kazdy zamysli koho by mohol zavolat do nasho timu. Myslim si, ze kebyze zoberieme aj takych hracov, ktori nebudu chodievat na 100% bolo by to fajn. V klude by stacilo aby chodili na 65-70%. Ked nas bude 15-16 v poho prezijeme ked 2-4 nepridu. Ale si myslim, ze ak budeme vyberat poplatky dopredu ako doteraz mali by chodit "dostatocne. Treba zobrat ako fakt, ze NIE JE SANCA zohnat 10-11 ludi, ktori sa tomu budu na 100% venovat. Budeme sa musiet uspokojit aj s takymi menej percentnymi. (aj 4% ked bude treba Very Happy ) Napriklad taky tomas by si myslim v poho mohol hravat...nepride stale?...co uz, ale aspon niekedy.

Co poviete na takyto moj navrh s novymi hracmi?

Co sa tyka baraze...nech len je a nech to strasne prehrame. Budeme sa mat spon na co vyhovarat, ze uz nemozeme hrat tuto ligu...asi tak.

Martin
Návrat hore Goto down
Sponsored content





... Empty
OdoslaťPredmet: Re: ...   ... Empty

Návrat hore Goto down
 
...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Sezóna 2006-2007-
Prejdi na: