Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 sprava od leitmana

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPi august 03, 2007 7:16 pm

Oznamujem vsetkym ucastnikom nasej futbalovej sutaze aby ste sa mohli dopredu pripravit a rezervovat si cas, ze otvorenie ligy sa bude konat v nedelu 26.8.2007 o 20,00 hod. u mna na Tokajickej 4. Muzstvo ktoreho kapitan resp. jeho zastupca sa nedostavi na uvedene otvorenie a nezlozi startovne 2500 Sk, nebude prijate do sutaze. V tomto pripade neexistuje ziadne ospravedlnenie absencie a prosim Vas aby ste sa podla toho zariadili. Ak mate este nejakych novych hracov doneste mi ich aby som ich este stihol zaregistrovat a vydat im registracne preukazy. Tyzden pred otvorenim uz neprimam ziadnych novych hracov. Napiste mi obratom, ci ste dostali odo mna tuto spravu.
Stefan Leitmann
Návrat hore Goto down
haad




Počet príspevkov : 32
Registration date : 31.10.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: re   sprava od leitmana EmptyNe august 12, 2007 1:05 am

tak ja by som sa chcel spytat aky je vas postoj k tejto veci ?

kto ma zaujem hrat ? kto je ochotny prispiet na vstupne do ligy, kolky novy hraci prisli ?

Navrhujem spravit tento tyzden take male stretko niekde v meste pri pive/kofole kde to dohodneme. nemusi to byt u ruda kedze to tam niektory maju daleko, moze to byt co ja viem aj na gotku, alebo na racku Very Happy
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyNe august 12, 2007 1:13 pm

pokial viem, novi hraci nie su ziadni, ak sa petovi podari v pondelok pretlacit toho svojho, tak bude jeden... za stretko som
Návrat hore Goto down
haad




Počet príspevkov : 32
Registration date : 31.10.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPo august 13, 2007 12:57 pm

navrhujem stredu o 20:00 na racku.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPo august 13, 2007 3:48 pm

stredu nemozem... ale vy sa kludne stretnite
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPo august 13, 2007 5:10 pm

ja som prec az do pondelka
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPo august 13, 2007 10:52 pm

tak ked ani mato ani matus nemozu nechajme to asi az na buduci tyzden
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana EmptyPo august 13, 2007 10:54 pm

no ide o toto, mame 14teho . 26 je otvorenie -7 je 19. cize do 19cteho mu treba dat podklady na novych hracov (hraca). Ja som tie veci zohnal a pojdem mu to doniest. cize dovedna 1 novy hrac + 1 ide prec. Neviem ci je niekto schopny este dakoho zohnat, zadovazit fotku do toho hranicneho datumu + este za leitmanom s tym chodit.

takze asi je uz otazka novych hracov uzavreta...

stretko, nemam problem(cez tyzden skor po 1700), ale zas ako vzdy komunikujeme tu 5ti :-( z toho 2ja nemozu .. ALE TO NEVADI, ti druhi sa polepsia! flower

a aby som dodal ten kamos je este v US, takze s nim ratat zatial nemozno. az koncom augusta tusim..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





sprava od leitmana Empty
OdoslaťPredmet: Re: sprava od leitmana   sprava od leitmana Empty

Návrat hore Goto down
 
sprava od leitmana
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Sezóna 2006-2007-
Prejdi na: