Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 baraz ...

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: baraz ...   baraz ... EmptySt august 15, 2007 11:04 pm

NEBUDE! : )

Tak dnes som bol za Leitmanom a mi hovoril, ze az DNES sa to rozhodlo, ze urcite nebude. Islo o to, ze doteraz nemal info o tom, ci sa Nevadzova spaja s Bianco alebo nie. Tak dnes mu dali vediet, ze sa spajaju a tym padom baraz nebude (hoci ja som si myslel, ze urcite nebude uz par tyzdnov, ale to som to asi zle pochopil, ked mi to svobo vysvetloval).

Dalej co sa tyka dalsich novych hracov ponahlajte sa ak este niekoho chcete, lebo v piatok ide Leitman na sluzobnu cestu na asi cely vikend.

Co sa tyka rozhodcov, tych prijima s otvorenou narucou. Netreba uz ziadne rozhodcovske kurzy staci, ze sme rok hrali tak to vraj uz pravidla pozname... (200 za jeden zapas). Takze nech sa paci prilasit sa Smile
A neviem kto z nasich raz piskal a nebol rozhodca, ale ze ho velmi chvalili , tak ten nas hrac(rozhodca) mal dostat 200 Sk za ten odpiskany zapas , ale ten druhy tim to nezvladol zaplatit tych 200 tak radsej platili pokutu 350 Very Happy . Tymto asi naznacoval, ze tento clovek od nas by bol dobry rozhodca, zial neviem o koho sa jedna Smile

taky postreh pomimo, ked volaco vybajute s Leitmanom tak cez telefon je trochu autoritativny, treba najlepsie osobne.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: Re: baraz ...   baraz ... EmptyŠt august 16, 2007 12:56 am

ten "zahadny" rozhodca bol hamso... co sa tyka rozhodovania, ak budem zit, rozhodovat nebudem... inak mam skusenosti s leitmenom dostatok, ak budem zit, aochotne sa s nimi podelim, hracov zozente, ak budem zit, rad si s nimi zahram..... iste vam neuniklo, ze chcem umriet, ano chcem, nikdy som po tom netuzil viac... nikto z vas ma neprezije, umriem na rakovinu, hned na styri... ale pred tym dam este jeden gol, moj posledny, a poviem vam hned na co umriem, bude to rakovina hlasiviek, pluc, kosti a nador na mozgu... bohuzial, no ale potom vam poslem SMS ako to tam, na druhom svete vyzera, ci sa to vobec oplati, ak nie, tak sa vratim a budem strasit opozitne timy, a vy budete vyhravat... aspon na nieco budem dobry... posraTY ZIVOT, FUCK LOVE...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: Re: baraz ...   baraz ... EmptyŠt august 16, 2007 12:57 am

...a samozrejme si cenim pristup Petra Holotika, ktory cez prazdniny prejavil ako jediny iniciativu, ktoru premenil v pozitivne skutky... dostavas odo mna Rad chlpateho bobra....
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: Re: baraz ...   baraz ... EmptyŠt august 16, 2007 12:57 am

urazam Boha? Boh uraza mna
...
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: Re: baraz ...   baraz ... EmptyŠt august 16, 2007 2:59 pm

ajajaj, tu zasa niekto robil bordel... chlapci nepite:(
Návrat hore Goto down
Sponsored content





baraz ... Empty
OdoslaťPredmet: Re: baraz ...   baraz ... Empty

Návrat hore Goto down
 
baraz ...
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Archív :: Sezóna 2006-2007-
Prejdi na: