Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 trening kazdu stredu!!!!!!

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

trening kazdu stredu!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: trening kazdu stredu!!!!!!   trening kazdu stredu!!!!!! EmptyPo október 01, 2007 7:35 pm

Takze dolezite a surne... Mame moznost trenovat na nevedzovej kazdu stredu od 19:30-21:00... Co vy na to??? Staci mi nazor par ludi, lebo chcu vediet hned odpoved, maju totiz aj inych zaujemcov...
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

trening kazdu stredu!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: trening kazdu stredu!!!!!!   trening kazdu stredu!!!!!! EmptyPo október 01, 2007 9:29 pm

ja mozem vlastne je to jeden z mala casom kedy mozem! juchu Smile

ci vlastne nemozem, ale tak dako to skusim zladit. resp sa prisposobim ked to setkym bude vyhovovat potom nejako.
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

trening kazdu stredu!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: trening kazdu stredu!!!!!!   trening kazdu stredu!!!!!! EmptyUt október 02, 2007 11:53 am

aj ja mozem
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

trening kazdu stredu!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: trening kazdu stredu!!!!!!   trening kazdu stredu!!!!!! EmptyUt október 02, 2007 4:52 pm

ok, cize je to vybavene, definitivne trenujeme na nevedzovej kazdu stredu od 19.30-21.00... zaciname hned zajtra, tak by bolo dobre keby ste sa vyjadrili, ci mozte alebo ne...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





trening kazdu stredu!!!!!! Empty
OdoslaťPredmet: Re: trening kazdu stredu!!!!!!   trening kazdu stredu!!!!!! Empty

Návrat hore Goto down
 
trening kazdu stredu!!!!!!
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Treningy v stredu
» Trening 5.10.07
» trening
» trening 8.5 T R E N I N G J E Z R U S E N Y !!!
» trening 12.10.07

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Sezóna 2007-2008 :: Jesenná časť :: Tréningy-
Prejdi na: