Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 pokuta za rozhodovanie

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie EmptySt október 10, 2007 4:09 pm

Ahoj Martin,

posledne kolo za Vas odpiskal kapitan muzstva Alcohol Killer Koliba Lubomir Sojak (cislo na jeho mobil 0903 036333). Postup je nasledovny. V pripade, ze do najblizsieho kola Sojakovi vyplatite 200 Sk nebude sa Vam ratat absencia v piskani a nedostanete ani pokutu 300 Sk v zmysle nasich pravidiel. V opacnom pripade ano.

S pozdravom
Stefan
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie EmptySt október 10, 2007 5:49 pm

navrhujem zaplatit Smile
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie EmptySt október 10, 2007 5:54 pm

to som chcel pocut:) cislo tam mas, tak sup sup
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie EmptyPi október 12, 2007 7:08 pm

tak volal som mu, maju obzapas po nas, cize fajn by bolo keby sme mu tam ten financny obnos nechali bud v bufete alebo u toho ujka, co to tam strazi. pripadne niekto na nich pocka... (mozno aj ja Smile )

co som s tym chcel povedat? uz mu nevolajte. fajn by bolo, keby niekto zaplatil, co este nezaplatil za treningy .. a Martin mu to potom zapise ako za treningy a nikto sa nebude moct stazovat Smile
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie EmptySo október 13, 2007 9:18 pm

pre Martina vydavky dokopy :
tomas zaplatil za ihrisko 200 korun (trening streda)
pokuta rozhodca lubos 100, sumco 100.
a ja tu pasku, ale to az ked sa stretneme.

ak sa mylim, opravte ma!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pokuta za rozhodovanie Empty
OdoslaťPredmet: Re: pokuta za rozhodovanie   pokuta za rozhodovanie Empty

Návrat hore Goto down
 
pokuta za rozhodovanie
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Sezóna 2007-2008 :: Jesenná časť :: Oznamy-
Prejdi na: