Forum timu lucne koniky
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum timu lucne koniky

tym hobbie ligy lucne koniky
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Pripravny resp. priatelsky zapas

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
ivanhou




Počet príspevkov : 22
Age : 36
Registration date : 02.04.2007

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 12:10 am

Ahoj chalani. Mam takyto navrh. So spoluhracmi sme sa dohodli a vybavili si v piatok 21.9.2007 od 18hod do 19hod trening na Nevadzovej. A radi by sme si zahrali proti vam futbal, klasicky 4+1. Tak ak by vas prislo minimalne 6, mohli by sme si proti sebe zahrat. Viem, ze je to nie prave vhodny termin, ale je to na vas Wink Plati sa nejako 200SK/hod, tak to by sme sa zlozili na polovicu. Tak sa spolu dohodnite, odpoved cakame najneskor do stvrtku 20.9. Zatial cau
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 11:52 am

ja som za, i cas vyhovuje, teda mne
Návrat hore Goto down
matus




Počet príspevkov : 93
Registration date : 02.11.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 1:12 pm

mne tiez
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 5:02 pm

aj lubos je za
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 7:50 pm

jasne, pojdeme.
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPo september 17, 2007 8:37 pm

aj ja je za
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyUt september 18, 2007 6:53 pm

pride aj Hamso, dal som vediet aj Smocovi a ten ma dat vediet Misovi... takze zapas, ak nam pocasie dovoli, mozme odohrat:)
Návrat hore Goto down
ivanhou




Počet príspevkov : 22
Age : 36
Registration date : 02.04.2007

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptySt september 19, 2007 3:48 pm

Ok chalani, vyzera to nadejne Wink Vsetko zatial plati, keby sa nieco zmenilo, dam vediet.
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptySt september 19, 2007 7:19 pm

trochu som pozabudol, ze som bol pozvany na oslavu v piatok na osmu, cize este neviem na isto povedat, ci budem moct ist. Ale vyzera, ze je vas dost a ze sa pri najhorsom zaobidete aj bezo mna... uvidi sa
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyŠt september 20, 2007 6:20 pm

dojde aj miso mazar
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 157
Registration date : 14.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyŠt september 20, 2007 7:39 pm

stihnem to...na oslavu pridem o pol hodku neskor. Pohoda
Návrat hore Goto down
PETO

PETO


Počet príspevkov : 105
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyŠt september 20, 2007 10:17 pm

no fajn martin, lebo ja nebudem moct, sa mi volaco presunulo z stvrtka na piatok tak dojst nemozem zase ja Smile a;e na zapase sa zucastnim Wink
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyŠt september 20, 2007 11:54 pm

ale bude zima peto, sa priprav...
Návrat hore Goto down
ivanhou




Počet príspevkov : 22
Age : 36
Registration date : 02.04.2007

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPi september 21, 2007 12:16 pm

ahoj. vsetko plati. pridite tak 17:50, aby ste sa stihli pripravit, nech mozeme hrat plnych 60min.
Návrat hore Goto down
Mato

Mato


Počet príspevkov : 335
Registration date : 13.09.2006

Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas EmptyPi september 21, 2007 5:01 pm

good job ivan
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pripravny resp. priatelsky zapas Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pripravny resp. priatelsky zapas   Pripravny resp. priatelsky zapas Empty

Návrat hore Goto down
 
Pripravny resp. priatelsky zapas
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» priatelsky zapas c.2
» ..priatelsky zapas so SUNNETOM..
» zapas 19.4
» posledny zapas
» zapas 1.kolo 8.9.2007

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Forum timu lucne koniky :: Sezóna 2007-2008 :: Jesenná časť :: Tréningy-
Prejdi na: